Antolakuntza egitura

Errektore Kontseilua

 

· Lehendakaria: Iker Lopez

· Idazkaria: Roberto Gorostizu

· Batzorde kideak:

Joseba Barandiaran

Olatz Garcia

Gontzal Kepa Aparicio

Ana Tudanca

Rosana Rodríguez

Aitor Pajarron

Xabier Perez

Alberto Jimeno

Miguel Angel Morales

Koldo Prieto

Sara Sainz-Aja

Koldo Barrainkua

 

Zuzendaritza Taldea

 

· Gerentzia-Zuzendaritza: Joseba Biguri (gerentzia.abusu@ikastola.eus)

· Zuzendaritza pedagogikoa: Nagore Iturbe (niturbe@abusu.ikastola.eus)

· HH Ikasketa burua: Argiñe Gurtubai (agurtubai@abusu.ikastola.eus)

· LH Ikasketa burua: Katalin Larrea (kalarrea@abusu.ikastola.eus)

· DBH Ikasketa burua: Jon Aritz Bengoetxea (jonaritz@abusu.ikastola.eus)

 

Irakasle Taldea

 

HAUR HEZKUNTZA

     

1. ZIKLOA (0-3 urte)

Ikasketa Burua

     

Argiñe Gurtubai

HH 0 A

 

 

 

Leticia Yoldi

HH 1 A

 

 

 

Leticia Yoldi

HH 1 B

 

 

 

Maite Gonzalez

HH 1 D

 

 

 

Rebeca Lara

HH 2 A

 

 

 

Eneritz Ibarrondo

HH 2 B

 

 

 

Denis Rey

HH 2 D

 

 

 

Esti Rios

Laguntzailea

     

Esti Rios

         
       

2. ZIKLOA (3-6 urte)

Ikasketa Burua

     

Argiñe Gurtubai

HH 3 A

 

 

 

Koldo Barrainkua

HH 3 B

 

 

 

Irati Marco

HH 4 A

 

 

 

Estibaliz Rodriguez

HH 4 B

      Ana Fernandez

HH 5 A

      Amaia Rodrigo

HH 5 B

     

Deikunde Gorospe

Ingelesa

     

Belen Urzelai

Musika

     

Argiñe Gurtubai

 

DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZA

       

Ikasketa Burua

      Jon Aritz Bengoetxea

DBH 1 A

      Urtzi Salcedo

DBH 1 B

      Estibaliz Izagirre
DBH 2 A
     

Itziar Etxezarreta

DBH 2 B

      Teresa Zarraga

DBH 3 A

      Ibon Arregi
DBH 3 B
     

Koldo Prieto

DBH 4 A

      Jon Astigarraga

DBH 4 B

      Idurre Larrazabal

Gaztelera

      Irune Llantada

Gorputz Hezkuntza

      Koldo Prieto

Euskara

      Jon Aritz Bengoetxea, Teresa Zarraga, Ianire Perez
Musika       Nagore Iturbe
Tekno / Plastika       Ibon Arregi
Gizarte Zientziak       Iholdi Azurmendi, Nekane Zurutuza, Urtzi Salcedo
Ingelesa       Estibaliz Izagirre, Nekane Zurutuza
Frantsesa       Estibaliz Izagirre, Teresa Zarraga
Natur Zientziak / Fisika-Kimika / Biologia       Jon Astigarraga, Idurre Larrazabal
Matematika       Agurtzane Uriarte, Urtzi Salcedo, Idurre Larrazabal

LEHEN HEZKUNTZA

       

Ikasketa Burua

      Katalin Larrea

LH 1 A

      Eider Arando

LH 1 B

      Olatz Bilbao

LH 2 A

      Iñigo Olazabal

LH 2 B

      Unai Gomez

LH 3 A

      Belen Urzelai

LH 3 B

      Eider Goti

LH 4 A

     

Sara Sainz-Aja

LH 4 B

      Agurtzane Eiguren

LH 5 A

      Marijo Balenciaga

LH 5 B

      Borja Agirre

LH 6 A

      Iñigo Valencia

LH 6 B

      Aitziber Viñolas

Ingelesa

      Borja Agirre, Iñaki Gonzalez, Sara Sainz-Aja

Gaztelera

      Katalin Larrea, Marijo Balenziaga, Amaia Alboniga

Heziketa Fisikoa

      Iñaki Gonzalez, Iñaki Goikoetxea, Borja Agirre

Matematika

     

Agurtzane Uriarte, Agurtzane Eiguren

Errefortzua

      Amaia Urkiaga, Naia Uriarte
Bertsolaritza       Unai Gomez
Musika       Iñigo Olazabal, Aitziber Viñolas

 

Orientatzailea

      Amaia Urkiaga

Hezkuntza Berezia HH-LH 

      Aloña Alberdi, Miren Cardaño

Hezkuntza Berezia HH-DBH

      Aloña Alberdi, Miren Cardaño

Espezialistak

      Izaskun Villareal, Irantzu Landa, Inma Oliden

Zonaldeko ALE

     

 Marga Alfonso

Berritzegunea

     

Antonio Luengo

 

Zerbitzuetako Langileak

 

· Admnistrazio arduraduna: Joseba Biguri
· Administraria: Encarnación Sanchez, Bosko Etxebarria
· IKT dinamizatzailea: Jon Aritz Bengoetxea
· Ekintza osagarriak: Iñaki Goikoetxea
· Asistentziala eta oporren zerbitzua: Inma Oliden
· Ludoteka: Askora
· Sukalde arduraduna: Askora
· Jantoki arduraduna: Askora
· Laguntzaileak: 16 begirale
· Garbiketa: UNI2