Antolakuntza egitura

Errektore Kontseilua

 

· Lehendakaria: Joseba Barandiaran

· Lehendakari ordea: Alberto Jimeno

· Idazkaria: Ana Tudanca

· Batzorde kideak:

Ana Ares

Olatz Garcia

Gontzal Kepa Aparicio

Aitor Izagirre

Rosana Rodríguez

Igor Oiarzabal

Borja Irizar

Aloña Alberdi

Marta Blavia

Koldo Prieto

Koldo Barrainkua

 

 

Zuzendaritza Taldea

 

· Gerentzia-Zuzendaritza: Zaloa Aldatz (gerentzia.abusu@ikastola.eus)

· Zuzendaritza pedagogikoa: Nagore Iturbe (niturbe@abusu.ikastola.eus)

· HH Ikasketa burua: Argiñe Gurtubai (agurtubai@abusu.ikastola.eus)

· LH Ikasketa burua: Katalin Larrea (kalarrea@abusu.ikastola.eus)

· DBH Ikasketa burua: Jon Aritz Bengoetxea (jonaritz@abusu.ikastola.eus)

 

Irakasle Taldea

 

HAUR HEZKUNTZA

     

1. ZIKLOA (0-3 urte)

Ikasketa Burua

     

Argiñe Gurtubai

HH 0 A

 

 

 

Ariane Alberdi

HH 1 A

 

 

 

Ane Valle

HH 1 B

 

 

 

Leticia Yoldi

HH 2 A

 

 

 

Rebeca Lara

HH 2 B

 

 

 

Maite Gonzalez

HH 2 D

 

 

 

Esti Rios

Laguntzailea

 

 

 

Ane Muguruza

 

     

 

       

2. ZIKLOA (3-6 urte)

Ikasketa Burua

     

Argiñe Gurtubai

HH 3 A

 

 

 

Amaia Rodrigo

HH 3 B

 

 

 

Deikunde Gorospe

HH 4 A

 

 

 

Koldo Barrainkua

HH 4 B

      Begoñe Zelaia

HH 5 A

      Estibaliz Rodriguez

HH 5 B

     

Ana Fernandez

Ingelesa

     

Iñaki Gonzalez

Musika

     

Argiñe Gurtubai

 

DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZA

       

Ikasketa Burua

      Jon Aritz Bengoetxea

DBH 1 A

     

Idurre Larrazabal

Itziar Etxezarreta

DBH 1 B

     

Teresa Zarraga

Ekain Etxebarria

DBH 2 A
     

Irune Llantada

Urtzi Salcedo

DBH 2 B

     

Estibaliz Izagirre

Nekane Zurutuza

DBH 3 A

     

Iholdi Azurmendi

Nagore Iturbe

DBH 3 B
     

Jon Astigarraga

Nagore Iturbe

DBH 4 A

      Ibon Arregi

DBH 4 B

      Koldo Prieto

Gaztelera

      Irune Llantada

Gorputz Hezkuntza

      Koldo Prieto

Euskara

      Jon Aritz Bengoetxea, Teresa Zarraga, Ianire Perez
Musika       Nagore Iturbe
Tekno / Plastika       Ibon Arregi
Gizarte Zientziak       Iholdi Azurmendi, Nekane Zurutuza, Urtzi Salcedo
Ingelesa       Estibaliz Izagirre, Nekane Zurutuza
Frantsesa       Estibaliz Izagirre, Teresa Zarraga
Natur Zientziak / Fisika-Kimika / Biologia       Jon Astigarraga, Idurre Larrazabal
Matematika       Agurtzane Uriarte, Urtzi Salcedo, Idurre Larrazabal

LEHEN HEZKUNTZA

       

Ikasketa Burua

      Katalin Larrea

LH 1 A

      Iñigo Olazabal

LH 1 B

      Unai Gomez

LH 2 A

      Eider Arando

LH 2 B

      Olatz Bilbao

LH 3 A

      Sara Sainz-Aja

LH 3 B

      Agurtzane Eiguren

LH 4 A

     

Belen Urzelai

LH 4 B

      Eider Goti

LH 5 A

      Iñigo Valencia

LH 5 B

      Aitziber Viñolas

LH 6 A

      Marijo Balenciaga

LH 6 B

      Borja Agirre

Ingelesa

      Borja Agirre, Iñaki Gonzalez, Sara Sainz-Aja

Gaztelera

      Katalin Larrea, Marijo Balenziaga, Amaia Alboniga

Heziketa Fisikoa

      Iñaki Gonzalez, Iñaki Goikoetxea, Borja Agirre

Matematika

     

Agurtzane Uriarte, Agurtzane Eiguren

Errefortzua

      Amaia Urkiaga, Naia Uriarte
Bertsolaritza       Unai Gomez
Musika       Iñigo Olazabal, Aitziber Viñolas

 

Orientatzailea

      Amaia Urkiaga

Hezkuntza Berezia HH-LH 

      Aloña Alberdi, Miren Cardaño

Hezkuntza Berezia HH-DBH

      Aloña Alberdi, Miren Cardaño

Espezialistak

      Izaskun Villareal, Irantzu Landa, Inma Oliden

Zonaldeko ALE

     

 Marga Alfonso

Berritzegunea

     

Antonio Luengo

 

Zerbitzuetako Langileak

 

· Admnistrazio arduraduna: Zaloa Aldatz
· Administraria: Patricia Terreros, Bosko Etxebarria
· IKT dinamizatzailea: Jon Aritz Bengoetxea
· Ekintza osagarriak: Iñaki Goikoetxea
· Asistentziala eta oporren zerbitzua: Inma Oliden
· Ludoteka: Askora
· Sukalde arduraduna: Askora
· Jantoki arduraduna: Askora
· Laguntzaileak: 16 begirale
· Garbiketa: UNI2