Antolakuntza egitura

Errektore Kontseilua

 

· Lehendakaria: Joseba Barandiaran

· Lehendakari ordea: Alberto Jimeno

· Idazkaria: Ana Tudanca

· Batzorde kideak:

Ana Ares

Olatz Garcia

Gontzal Kepa Aparicio

Aitor Izagirre

Rosana Rodríguez

Igor Oiarzabal

Borja Irizar

Aloña Alberdi

Marta Blavia

Koldo Prieto

Koldo Barrainkua

 

 

Zuzendaritza Taldea

 

· Gerentzia-Zuzendaritza: Zaloa Aldatz (gerentzia.abusu@ikastola.eus)

· HH Ikasketa burua: Argiñe Gurtubai (agurtubai@abusu.ikastola.eus)

· LH Ikasketa burua: Katalin Larrea (kalarrea@abusu.ikastola.eus)

· DBH Ikasketa burua: Jon Aritz Bengoetxea (jonaritz@abusu.ikastola.eus)

 

Irakasle Taldea

 

HAUR HEZKUNTZA

     

1. ZIKLOA (0-3 urte)

Ikasketa Burua

     

Argiñe Gurtubai

HH 0 A

 

 

 

 

HH 1 A

 

 

 

Maite Gonzalez

HH 1 B

 

 

 

Ariane Alberdi

HH 2 A

 

 

 

Esti Rios

HH 2 B

 

 

 

Rebeca Lara

HH 2 D

 

 

 

Leticia Yoldi

Laguntzailea

 

 

 

 

 

     

 

       

2. ZIKLOA (3-6 urte)

Ikasketa Burua

     

Argiñe Gurtubai

HH 3 A

 

 

 

Estibaliz Rodriguez

HH 3 B

 

 

 

Ana Maria Fernandez

HH 4 A

 

 

 

Amaia Rodrigo

HH 4 B

      Deikunde Gorospe

HH 5 A

      Koldo Barraincua

HH 5 B

     

Ane Valle

Ingelesa

     

Iñaki Gonzalez

Musika

     

Argiñe Gurtubai

 

DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZA

       

Ikasketa Burua

      Jon Aritz Bengoetxea

DBH 1 A

     

Urtzi Salcedo

Irune Llantada

DBH 1 B

     

Estibaliz Izaguirre

Nekane Zurutuza

DBH 2 A
     

Idurre Larrazabal

Itziar Etxezarreta

DBH 2 B

     

Teresa Zarraga

Ekain Etxebarria

DBH 3 A

     

Ibon Arregi

DBH 3 B
     

Koldo Prieto

DBH 4 A

     

Iholdi Azurmendi

Nagore Iturbe

DBH 4 B

     

Jon Astigarraga

Nagore Iturbe

Gaztelera

      Irune Llantada

Gorputz Hezkuntza

      Koldo Prieto

Euskara

      Jon Aritz Bengoetxea, Teresa Zarraga
Musika       Nagore Iturbe
Tekno / Plastika       Ibon Arregi
Gizarte Zientziak       Iholdi Azurmendi, Nekane Zurutuza, Urtzi Salcedo
Ingelesa       Estibaliz Izagirre, Nekane Zurutuza
Frantsesa       Estibaliz Izagirre, Teresa Zarraga
Natur Zientziak / Fisika-Kimika / Biologia       Jon Astigarraga, Idurre Larrazabal
Matematika       Urtzi Salcedo, Idurre Larrazabal

LEHEN HEZKUNTZA

       

Ikasketa Burua

      Katalin Larrea

LH 1 A

      Eider Arando

LH 1 B

      Olatz Bilbao

LH 2 A

      Iñigo Xabier Olazabal

LH 2 B

      Unai Gomez

LH 3 A

      Belen Urzelai

LH 3 B

     

Eider Goti

Lander Torrealdai

LH 4 A

     

Sara Sainz Aja

LH 4 B

      Ane Ibañez

LH 5 A

      Marijo Balenciaga

LH 5 B

      Borja Agirre

LH 6 A

      Iñigo Valencia

LH 6 B

      Aitziber Viñolas

Ingelesa

      Borja Agirre, Iñaki Gonzalez, Sara Sainz-Aja

Gaztelera

      Katalin Larrea, Marijo Balenziaga

Heziketa Fisikoa

      Iñaki Gonzalez, Iñaki Goikoetxea, Borja Agirre

Matematika

     

 

Errefortzua

      Amaia Urkiaga
Bertsolaritza       Unai Gomez
Musika       Iñigo Olazabal, Aitziber Viñolas

 

Orientatzailea

      Amaia Urkiaga

Hezkuntza Berezia HH-LH 

      Aloña Alberdi, Miren Cardaño

Hezkuntza Berezia HH-DBH

      Aloña Alberdi, Miren Cardaño

Espezialistak

      Irantzu Landa

Zonaldeko ALE

     

 Marga Alfonso

Berritzegunea

     

Antonio Luengo

 

Zerbitzuetako Langileak

 

· Admnistrazio arduraduna: Zaloa Aldatz
· Administraria: Patrizia Terreros, Bosko Etxebarria
· IKT dinamizatzailea: Jon Aritz Bengoetxea
· Ekintza osagarriak: Iñaki Goikoetxea
· Asistentziala eta oporren zerbitzua:
· Ludoteka: Askora
· Sukalde arduraduna: Askora
· Jantoki arduraduna: Askora
· Laguntzaileak: 16 begirale
· Garbiketa: UNI2